Dokumentacja

Z racji licznych pytań o to jak powinna wyglądać dokumentacja stworzyliśmy dla Ciebie wzór. Wystarczy, że będziesz postępować zgodnie z kilkoma zasadami:

  1. Jest to jedyny obowiązujący (konieczny) wzór dokumentacji.
  2. Wypełnioną dokumentacje prześlij na co najmniej tydzień przed posiedzeniem na maila przewodniczącej kapituły pwd. Justyny Bielawskiej poprzez formularz zgłoszeniowy w tytule wpisując imię, nazwisko oraz stopień, którego dokumentacja dotyczy. Nie zapomnij o dodaniu załączników!
  3. Pisząc część “Sprawozdanie z próby” odnieś się do całości próby. Napisz co robiłeś przez ten czas w ZHP, jakich działań się podjąłeś. Później skup się na próbie: które zadanie było najtrudniejsze, z którego czerpałeś najwięcej radości i wiedzy? Opisz swoje przemyślenia. Rozpisz się, jedno zdanie to za mało.
  4. Kolejna część “Zadanie 1” to część, w której powinieneś kolejno opisać poszczególne zadania (jw). Każde zadanie zacznij nagłówkiem “Zadanie x: treść zadania”. Tu dodaj załączniki grupując je do konkretnego zadania oraz opisz jego przebieg.
  5. Strona tytułowa, Sprawozdanie z próby oraz poszczególne zadania powinny znajdować się w oddzielnych koszulkach, a całość powinna być spięta w skorozyt z dziurkami. Nie zapomnij o karcie próby z podpisami potwierdzającymi wykonanie zadań!
  6. W razie problemów nie bój się pytać!
Pliki do pobrania:
Przykłady prawidłowo przygotowanej dokumentacji: