Zlot ZHP Gdańsk 2018 – szczegóły

Zlot już niedługo więc przypominamy wszystkie informacje związane ze zlotem. Prosimy o zapoznanie się.

REGULAMIN!!!

Na miejsce zbiórki należy wziąć ze sobą podpisany w pięciu miejscach regulamin zlotu – zaznaczone literą X. Jest to warunkiem uczestnictwa w zlocie – bez niego nie uda się zarejestrować dzieci na miejscu. W ostateczności regulamin będzie można podpisać na miejscu zbiórki – drużynowi będą na to przygotowani. Prosimy jednak pamiętać, że w miejscu zbiórki będzie nas około 500 osób więc żeby oszczędzić zamieszania warto wziąć ze sobą wydrukowany i podpisany w pięciu miejscach regulamin zlotu.

GDN2018_RegulaminOswiadczenia_Niepelnoletni

Informacje przedzlotowe

Wyjazd : 21:00 Parking Stadionu Miejskiego Białystok ul. Słoneczna 1- Główne wejście na stadion
Powrót : 17:00-18:00 Parking Stadionu Miejskiego Białystok ul. Słoneczna 1- Główne wejście na stadion

Prosimy zabrać ze sobą:
– PODSTEMPLOWANĄ legitymację szkolną z wpisanym PESELEM;
– pieniądze na drobne wydatki;
– dodatkowo – prowiant / kanapki i wodę na drogę na Zlot

Co ze sobą zabrać?
Ubrania, zarówno odpowiednie na słoneczną, jak i deszczową pogodę: koszulki z długim i krótkim rękawem, spodnie długie i krótkie, sweter lub bluza, kurtka przeciwdeszczowa, bielizna, czapka z daszkiem! mundur (koszula, spódnica/spodnie, nakrycie głowy, getry, pas harcerski), buty lekkie, buty nieprzemakalne
Kosmetyki, które zmieszczą się z łatwością do kosmetyczki:. szampon, żel pod prysznic/mydło, szczoteczka do zębów i pasta, szczotka do włosów/grzebień, dezodorant, dwa ręczniki, krem z filtrem słonecznym, preparat od komarów i po ugryzieniu. Przydatne drobiazgi: igła i nici, mały plecak/torba, 2 materiałowe torby, długopis i zeszyt/notes, sznurek, kilka reklamówek foliowych, okulary przeciwsłoneczne, śpiewnik, latarka.
Rzeczy posiłkowe (które pomogą w odzyskiwaniu energii po przeżytych przygodach): menażka (lub miseczka i talerz), niezbędnik/nóż, widelec, łyżka, kubek metalowy lub plastikowy, bidon, śniadaniówka.
Rzeczy noclegowe (bo bez dobrego snu żaden wyjazd się nie uda): WAŻNE!! śpiwór (który sprawdzi się w temperaturze około 10 stopni), karimata/mata/materac poduszka.
Namioty mamy już przeliczone przez drużynowych i mamy wystarczającą ich ilość.

WAŻNE!!!!

Osoby, które przyjmują leki stałe, powinny posiadać je w dawce wystarczającej na czas trwania zlotu doliczając dwa dni. Informacje o sposobie dawkowania leków muszą być zamieszczone w karcie uczestnika. Leki uczestnik (w przypadku uczestników niepełnoletnich leki przechowuje opiekun) powinien przechowywać w specjalnym pojemniku, trwale opisanym imieniem i nazwiskiem, w oryginalnych opakowaniach z załączoną informacją o sposobie dawkowania. Ze względu na możliwe częste wyjazdy autokarowe w trakcie zlotu, osoby chorujące na chorobę lokomocyjną powinny we własnym zakresie zapewnić odpowiednie leki

Odwiedzanie dzieci

Ze względu na skalę wydarzenia i rozkład zajęć odwiedzanie dzieci na zlocie będzie utrudnione. W ciągu dnia dzieci zazwyczaj będą uczestniczyły w zajęciach wyjazdowych, a na teren zlotu będą wracały wieczorem. Jednak jeśli Państwo będą chcieli odwiedzić zapraszamy po zakup wejściówki na stronę:

Odwiedzający

Na zlocie uczestnicy nie będą mieli swobodnego dostępu do prądu. W razie kontaktu z dzieckiem prosimy o kontaktowanie się z drużynowym  Prosimy o nie zabieranie przez uczestników wartościowych przedmiotów (telefonów, tabletów, laptopów, MP3/MP4). Za zgubione lub zniszczone przedmioty organizator nie ponosi odpowiedzialności.

Kontakt do kadry:

  • szczepowy numer kontaktowy dostępny przed i w trakcie zlotu 571-496-669
  • phm. Mateusz Kowalczyk 791-760-685 – drużynowy 78 KDH
  • dh Rafał Mikulski 573-935-060 – drużynowy 125 BDH
  • dh Michał Majtas 518-655-348 – drużynowy 75 BDH
  • dh Kinga Dobek 506-692-528 drużynowa 163 BDH

Informacje dodatkowe: